قوانین و مقررات:

۱- ثبت سفارش در «قلب سبز» در تمامی ساعات شبانه‌روز و هفت روز هفته امکان‌پذیر است. در حال حاضر تحویل سفارش مشتریان در  تمامی روزهای هفته به جز ایام تعطیل،از ۶ بعد از ظهر تا ۱۱ شب خواهد بود.

۲- تخفیفات و کوپن ها تنها تا پیش از پرداخت اعمال خواهد شد و پس از پرداخت امکان تاثیر کوپن ها وجود ندارد.

۳-تخفیفات سایت به صورت خودکار اعمال خواهد شد و در صورت داشتن کد تخفیف، در سبد خرید خود کد را وارد نمایید.

۴- ارسال محصولات برای خرید های بالای ۵۰ هزار تومان رایگان می باشد و حداکثر طی دو روز کاری به آدرس داده شده ارسال خواهد شد.

۵- در صورت انصراف مشتری از خرید، باید هر چه سریع‌‏تر و پیش از ارسال کالا انصراف خود را به واحدخدمات مشتریان قلب سبز از طریق شماره تلفن ۰۶۱۳۳۳۴۵۵۵۴ داخلی ۱ اطلاع دهد. در این حالت امکان لغو و یا تغییر سفارش وجود دارد.

۶- اشکال و یا ایراد کالا باید حداکثر تا ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات مشتریان قلب سبز اطلاع داده شود. کارشناسان قلب سبز ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‏‌کنند. در صورت تایید نقص، کالا تعویض خواهد شد و یا می‌توانید کالای خود را با کالای دیگری جایگزین کنید.

۷- آسیب‏‏های ناشی از حمل و نقل باید حداکثر تا ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به امور مشتریان قلب سبز اطلاع داده شود.در صورتی که آسیب‏های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته‌بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می‏ توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به قلب سبز عودت شود.

بازگشت به بالا
طراحی سایت
X